HABERLER

Fimar Life Thermal Resort Hotel ; Turizm Bakanlığının uygulamaya aldığı Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı dahilinde denetleyici firma Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan
denetimleri başarı ile geçerek ''GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI'' almaya hak kazanmıştır.

Fimar Life Thermal Resort Hotel

Çevre ve Şehircilik il Müd.Yard.Osman Tok Bey'e Fimar Grup şirketlerine bağlı olan
Amasya Mermer fabrika çatısına kurulmaya devam eden 1.2 Mw GES projesi ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

FİMAR HOLDİNG

Tüm grup şirketlerimiz için Fimarlife Thermal Resort Hotel Toplantı salonumuzda iki gün boyunca "Bütçe ve Finans Uygulamaları" eğitimi gerçekleştirildi.
Eğitmenimiz Dr. Engin ERGÜDEN'e ve tüm katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

FİMAR HOLDİNG

4 Aralık Dünya Madenciler Günümüz Kutlu Olsun

FİMAR HOLDİNG

Amasya Valimiz Sn. Dr. Osman Varol, Fimar Mermer tesislerimiz de inceleme gerçekleştirerek yönetim kadromuzdan üretim, Ar-ge ve pazarlama çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

FİMAR HOLDİNG

Sivas'a değer katanlar programının gerçekleştiği törende, rekortmenlik ödülü aldık.

Hisarcıklıoğlu, Odamız ile Ticaret Borsası’nın ortaklaşa düzenlediği ‘Sivas’a Değer Katanlar Ödül Töreni’ne katıldı. Burada birlik ve beraberlik mesajı veren TOBB Başkanı, “Sivas’ın geleceği de, geçmişi gibi parlak olacak inşallah. Sivas’ın cazibesi artıyor. Sivas çok daha iyi işler başarabilir” dedi.

Sivas Kongresinde, herkesin kulağına küpe olması gereken, çok önemli bir karar alındığını bildiren Hisarcıklıoğlu, “Dedi ki; vatan bir bütündür, bölünemez. İşte; Sivas’tan yükselen bu millî birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu, günümüzde de, milletimize, bayrağımıza, atanımıza ve devletimize yönelen tehditler karşısında, en büyük gücümüzdür. Bu ülkenin birliğini-bütünlüğünü bozmak isteyen herkes bilmeli ki, Sivas ruhu ve Sivaslılar var oldukça, bu ülkeyi kimse bölemez” diye konuştu.

FİMAR HOLDİNG


Fimar Holding Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Mustafa Emmioğlu; Cumhuriyet Üniversitesi tarafından kendisine verilecek olan ‘Fahri Bilim Doktorluğu’ belgesini almak üzere Sivas’a gelen Makedonya Cumhurbaşkanı Prof. Dr. Gjorge İvanov’a Sivas’a özgü bir armağan taktim ederek, Makedonya’da bulunan mermer ocaklarımız ve Türkiye’deki şirketlerimizi tanıtıp kendileriyle kısa bir sohbette bulundu..

Haber
Haber
Haber
Haber
Haber
Haber

(2. HOL / 206 B)
24 – 28 ŞUBAT 2015 TARİHLERİ ARASI 27. ULUSLARARASI SERAMİK BANYO MUTFAK FUARINDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLESAYGILARIMIZLA…

26 – 29 Mart 2014 Tarihlerinde 20. Si düzenlenecek olan İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri fuarında 2. Holde bulunan 2046 numaralı standımızı ziyaretiniz bizleri onurlandıracaktır.

Fimar Mermer Ocak işletmeciliği olarak 28.05.2012 tarihinde  TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ,TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi  ve TS  18001:2008 İş Sağlığı ve güvenliği Yönetim Sistemleri  kapsamında yapılan çalışmalarımız başarıyla tamamlanmıştır.TSE KAYSERİ PERSONEL VE SİSTEM BELGELENDİRME MÜDÜRLÜĞÜ’NE yapmış  olduğumuz müracaat ve 10.09.2012 /14.09.2012 tarihlerinde yapılan tetkik ve Denetim sonunda belgeyi almayı hak etmiştir.

2012 yılında İzmirde düzenlencek olan 2012 Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı 21-24 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecektir. Sizleride aramızda görmekten onur duyarız.Fuar Adresi:Sair Eşref Bulvarı No:50 Kulturpark
İZMİR

Bu yıl 8.si düzenlenen İstanbul Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarında 2.Salon 2.Hol B08 numaralı fuar stand alanımızda siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacağız.Fuar Alanına Ulaşım;BOSTANCI: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile CNR EXPO
KADIKÖY: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile CNR EXPO
İETT ile MECİDİYEKÖY – Metrobüs ile YENİBOSNA-Metro ile CNR EXPO
MECİDİYEKÖY: İETT ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
EMİNÖNÜ: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
TAKSİM: İETT ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
AKSARAY: Metro ile CNR EXPO
KABATAŞ: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile CNR EXPO
ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO

Mermer, Doğal taş, kimyasal Ürünler, taş işleme makinaları.Fuar 21.09.2011 – 24.09.2011 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

www.marmomacc.com

Mermer,Granit,Kayraş taşı, dekoratif taşlar, iş makineleri, Dekoratiş taş endüstrisi ekipman ve malzemeleri yer alacaktır.Yaklaşık 250 gösterimciyle saat 13:00-20:00 arası profesyonellere açık olacaktır.Fuar 23.08.2011 – 26.08.2011tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

www.cachoeirostonefair.com.br

2012 yılında 10.su düzenlenecek olan Uluslararası Hindistan Granit, Doğaltaş ve Mermer Fuarı 01.02.2011-04.02.2011 tarihleri arasında başlayacaktır.Siz değerli müşterilerimiz hindistanda düzenlenecek olan mermer fuarına bekliyoruzFuar Adresi;
#429/7,12th cross,
Sadashivangar,
Bangalore 560 080.